Tapfest.pl – nowy serwis festiwalowy

Serwis tapfest.pl umożliwia użytkownikom wyszukiwanie wystawców oraz sprawdzanie aktualnej oferty piw, jedzenia i kawy dostępnej na stoiskach. Ponadto pozwala zalogowanym użytkownikom na: ocenianie piw i wystawców, tworzenie list piw wypitych/do wypicia oraz również otrzymywanie powiadomień o tym, że dane, ulubione piwo jest dostępne.

Przejdź do seriwsu tapfest.pl

Opis funkcjonalności:

Serwis TapFest.pl umożliwia użytkownikom sprawdzanie, jakie piwa polewane są aktualnie na stoiskach oraz przeglądanie oferty kawy i gastronomii.

Na stronie głównej znajduje się lista wszystkich wystawców dla wybranej kategorii (piwo, kawa, gastronomia) oraz wyszukiwarka umożliwiająca znalezienie wystawcy po nazwie. Klikając w konkretne kategorie można się między nimi przełączać. Pod spisem kategorii znajduje się również spis poziomów festiwalu na których dostępne są wybrane usługi. Klikając w dany poziom przechodzimy do jego strony, na której znajduje się spis dostępnych na nim stoisk, wyszukiwarka umożliwiająca wyszukiwanie piw i stoisk po nazwie, oraz wyszukiwarki pozwalająca na wyszukiwanie: piw po i cechach (jasne, ciemne, chmielowe itp.), piw/kawy/jedzenia po 6 najpopularniejszych wystawcach oraz wystawców po tagach.

Na każdej stronie znajduje się również odnośnik do mapy festiwalu. Mapa podzielona jest na poszczególne poziomy, które przełączane są za pomocą menu po prawej. Po lewej znajduje się menu wyszukiwania umożliwiające wyszukiwanie po wpisanej nazwie oraz przeglądanie kategorii dostępnych na danym poziomie. Mamy możliwość zlokalizowania nie tylko stoisk ale też istotnych elementów infrastruktury takich jak toalety, bankomat, płuczki itp.