PL/EN
7–9 kwietnia
Stadion Miejski
Legii Warszawa
Łazienkowska 3

wstęp: 10 zł // czw 14-1, pt 12-1, sb 12-1

Warszawski Festiwal Piwa

Daj się ponieść piwnej nowej fali

Zapraszamy na największy w Polsce festiwal piwa rzemieślniczego. Naszym celem, jako organizatorów, jest zgromadzenie w jednym miejscu forpoczty polskiej i europejskiej rewolucji piwnej. Nowa fala piwowarstwa jest młoda, niepokorna, zbuntowana. Atmosfera na festiwalu jest tak niezwykła, jak niezwykły jest smak piw, które możecie spróbować.

Prezentujemy wszystkie najważniejsze nowofalowe inicjatywy piwowarskie. Przedstawiamy artystów-rzemieślników, którzy wznoszą flagą piwnej rewolucji. Poznajcie ludzi, którzy chcą zmieniać świat piwa. Bez żadnej ściemy pokażemy, jak doskonałe piwo warzy się w Polsce i na świecie. Najlepsza twarz piwnej kultury i pierwszy taki festiwal w Polsce!


aktualności


Turniej piłkarzyków na Warszawskim Festiwalu Piwa!

Wszystkich miłośników małej piłki nożnej zapraszamy na turniej piłkarzyków „Pij i graj!”, jedyny turniej sportowy, na którym zachęcamy do picia rzemieślniczego piwa! Uczestnictwo w turnieju jest bezpłatne.  Turniej Piłkarzykowy (a może trafniej: piwkarzykowy) na Festiwalu Piwa! czytaj dalej…


#WFP4 na Miejskim Stadionie Legii Warszawa

To było prawdziwe święto rzemieślniczego piwa! Najlepsze browary z kraju i zza granicy, tysiące pozytywnych ludzi i – oczywiście – setki rodzajów piwa – we wszystkich kolorach i smakach! Kolejną edycję planujemy już w październiku, dokładny czytaj dalej…


#WFP4 pobił rekordy popularności!

Byliście fantastyczni, zadaliście szyku i po raz kolejny pokazaliście, czym jest wysoka kultura picia piwa! Tysiące ludzi, którzy po raz pierwszy trafili na festiwal piw rzemieślniczych nie mogło uwierzyć w to, co dzieje się na stadionie. czytaj dalej…

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI...
 


 

Warszawski Festiwal Piwa, edycja kwiecień 2016

Pierwsza edycja festiwalu 2014


organizatorzy

Paweł Leszczyński jest prezesem Mazowieckiego Oddziału i członkiem zarządu PSPD. Jako certyfikowany sędzia piwny specjalizuje się w szkoleniach sensorycznych. W chwilach wolnych od pracy stoi za barem w multitapie Kufle i Kapsle.
Jacek Materski jest współzałożycielem pierwszego polskiego browaru rzemieślniczego Artezan. Najbardziej doświadczony sędzia piwny w Polsce.


goście

Podczas festiwalu własne stanowiska przygotuje ponad 30 browarów rzemieślniczych, z Polski i Europy, swoje stanowiska bądą mieć również multitapy i importerzy. Piwo poleje się z ponad 250 nalewaków! Przygotowaliśmy również cydry, foodtrucki i niesamowitą kawę. Zapraszamy do przejrzenia listy wystawców i ich piw.


miejsce

Już po raz drugi Warszawski Festiwal Piwa odbędzie się na Miejskim Stadionie Legii Warszawa im. Marszałka J. Piłsudskiego, który mieści się przy ulicy Łazienkowskiej 3, blisko centrum, łatwo można dojechać tam autobusami, czy nawet dojść na piechotę. Wskazówki, jak dotrzeć na miejsce.

Współpraca


Patronat medialny 
 Zapraszamy do współpracy


Pomóż nam promować Festiwal! Jeśli podoba ci się pomysł, zaproś swoich znajomych! Głoś dobrą nowinę!

Zapraszamy też do współpracy producentów, których wyroby charakteryzują się wysoką jakością i zrywają z tradycją.

 
 Kontakt z nami


  Warszawski Festiwal Piwa
Miejski Stadion Legii Warszawa
ul. Łazienkowska 3
 
  bok@warszawskifestiwalpiwa.pl (PL, CZ, EN)
a.skolarski@warszawskifestiwalpiwa.pl (gastronomia)