PL/EN
13–15 października
Stadion Miejski
Legii Warszawa
Łazienkowska 3

wstęp: 10 zł // czw 14-1, pt 12-1, sb 12-1

Warszawski Festiwal Piwa

Daj się ponieść piwnej nowej fali

Zapraszamy na największy festiwal piw rzemieślniczych w Europie. Spotkacie na nim forpocztę polskiej i europejskiej rewolucji piwnej. Nowa fala piwowarstwa jest młoda, niepokorna, zbuntowana. Atmosfera na festiwalu jest równie zaskakująca, jak niezwykły jest smak piw, które możecie na nim spróbować.

Prezentujemy wszystkie najważniejsze nowofalowe inicjatywy piwowarskie. Przedstawiamy artystów-rzemieślników, którzy nad głowami wznoszą flagę piwnej rewolucji. Poznajcie ludzi, którzy chcą zmieniać świat. Bez żadnej ściemy pokażemy, jak doskonałe piwo warzy się w Polsce i na świecie. Najlepsza twarz piwnej kultury i pierwszy taki festiwal w Polsce!


aktualności


Podsumowanie WFP5

Zmęczeni, ale szczęśliwi. Jubileuszowa edycja festiwalu po raz kolejny udowodniła, że piwo rzemieślnicze to nie przemijająca moda, ale fala która niesie nas ku przyszłości pełnej nieznanych smaków i aromatów. To ogrom pracy zarówno naszej, jak i czytaj dalej…


#WFP4 na Miejskim Stadionie Legii Warszawa

To było prawdziwe święto rzemieślniczego piwa! Najlepsze browary z kraju i zza granicy, tysiące pozytywnych ludzi i – oczywiście – setki rodzajów piwa – we wszystkich kolorach i smakach! Kolejną edycję planujemy już w październiku, dokładny czytaj dalej…


Flippery na Warszawskim Festiwalu Piwa

Piwo bardzo lubi się z typowo pubowymi rozrywkami. Dlatego podczas jesiennej edycji festiwalu pojawią się flippery. Oddajemy do Waszej dyspozycji 10 stołów, na których będziecie mogli pograć zupełnie za darmo :) Zapraszamy na 3. piętro i czytaj dalej…

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI...
 


 

Warszawski Festiwal Piwa, edycja kwiecień 2016

Pierwsza edycja festiwalu 2014


organizatorzy

Paweł Leszczyński jest prezesem Mazowieckiego Oddziału PSPD. Jako certyfikowany sędzia piwny specjalizuje się w szkoleniach sensorycznych. W chwilach wolnych od pracy stoi za barem w multitapie Kufle i Kapsle.
Jacek Materski jest współzałożycielem pierwszego polskiego browaru rzemieślniczego Artezan. Najbardziej doświadczony sędzia piwny w Polsce.


goście

Podczas festiwalu własne stanowiska przygotuje ponad 40 browarów rzemieślniczych, z Polski i Europy, swoje stanowiska bądą mieć również multitapy i importerzy. Piwo poleje się z ponad 250 nalewaków! Przygotowaliśmy również cydry, foodtrucki i niesamowitą kawę. Zapraszamy do przejrzenia listy wystawców i ich piw.


miejsce

Już po raz czwarty Warszawski Festiwal Piwa odbędzie się na Miejskim Stadionie Legii Warszawa im. Marszałka J. Piłsudskiego, który mieści się przy ulicy Łazienkowskiej 3, blisko centrum, łatwo można dojechać tam autobusami, czy nawet dojść na piechotę. Wskazówki, jak dotrzeć na miejsce.

Współpraca


Patronat medialny 
 Zapraszamy do współpracy


Pomóż nam promować Festiwal! Jeśli podoba ci się pomysł, zaproś swoich znajomych! Głoś dobrą nowinę!

Zapraszamy też do współpracy producentów, których wyroby charakteryzują się wysoką jakością i zrywają z tradycją.

 
 Kontakt z nami


  Warszawski Festiwal Piwa
Miejski Stadion Legii Warszawa
ul. Łazienkowska 3
 
  bok@warszawskifestiwalpiwa.pl (PL, CZ, EN)
a.skolarski@warszawskifestiwalpiwa.pl (gastronomia)