Craft Master Grand oficjalnym szkłem WFP11

Craft Master Grand to trzecia szklanka w linii Craft Master. Owoc współpracy niemieckiej huty Rastal oraz firmy Granstand, która zaopatruje w szkło amerykańskie browary rzemieślnicze. Po raz pierwszy zobaczyliśmy ten projekt w Denver podczas CBC, Craft Brewers Conference, największych targów poświęconych piwu rzemieślniczemu w stanach. Była bardzo wygodna, uwydatniała lekkie, przyjemne estry i – co równie ważne w praktyce – można składać szklanki razem bez obawy, że się zaklinują. Od tego momentu byliśmy pewni, że właśnie ten wzór zaprezentujemy na kolejnym festiwalu.

Szklanka Craft Master Grand WFP11 będzie dostępna na Stoisku Festiwalowym podczas wydarzenia w cenie 20 zł. Ponieważ jednak ich ilość jest mocno ograniczona, jedynym pewnym sposobem na jej zdobycie jest zakup karnetu z zestawem.

Za projekt nadruku, nawiązujący do grafiki WFP11, odpowiada autorka plakatu, Agata Stachowiak, graficzka i ilustratorka z Poznania, która bardzo lubi dziwne formy, zwierzęta, naturę i piwo rzemieślnicze.

Craft Grand Master to oficjalne szkło 11 edycji WFP.

Oficjalny filmik reklamujący szklankę.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *