BILETY

 

To dzięki wpływom z biletów i gadżetów festiwalowych stać nas na wynajem stadionu, reklamę piwa rzemieślniczego, opłacenie świetnych pracownków i – przede wszystkim – możemy pozostać niezalżni od dużych sponsorów. Dziękujemy za Wasze wsparcie!

Bilety można zakupić przez stronę Eventim oraz w punktach usługowych w całej Polsce (m.in. salony Empik, Media Markt czy sklepy sieci Saturn. Jednorazowe wejściówki będą również dostępne w kasach podczas samego festiwalu.

KARNET Z ZESTAWEM ZWYKŁY I PREMIUM

Karnet z zestawem to unikalne połączenie karnetu festiwalowego, szklanki festiwalowej i specjalnego kangurka na tę właśnie szklankę. W wersji premium zestaw zwiera ponadto torbę płócienną, festiwalowy kieliszek degustacyjny i torbę n 6 butelek. Bilet wstępu otrzymacie pocztą tradycyjną lub mailem (w zależności od tego, co wybierzecie), a zestaw będący jego częścią będzie można odebrać w godzinach trwania wydarzenia na Stoisku Festiwalowym, na drugim piętrze strefy VIP Miejskiego Stadionu Legii Warszawa. Ilość Karnetów z zestawem jest ograniczona.

Ze względu na ograniczoną ilość materiałów, tylko zakup karnetu z zestawem daje gwarancję otrzymania szkła festiwalowego i kieliszka degustacyjnego.

W skład Karnetu z Zestawem wchodzą:
– karnet wielokrotnego wstępu na festiwal,
– szkło festiwalowe WFP10 – Fusion o objętości 0,3 l,
– specjalna torba (kangurek) na szkło festiwalowe.

W skład Karnetu z Zestawem Premium wchodzą:
– karnet wielokrotnego wstępu na festiwal,
– szkło festiwalowe WFP10 – Fusion o objętości 0,3 l,
– specjalna torba (kangurek) na szkło festiwalowe,
– degustacyjny kieliszek festiwalowy,
– torba na 6 butelek,
– torba płócienna.

 

BILETY NA DEGUSTACJE

BILETY NA WARSZTATY

Fusion - Specjalne szkło Warszawskiego Festiwalu Piwa

rzemieślnicza szklanka na rzemieślnicze piwa

Elisir - kieliszek degustacyjny Warszawskiego Festiwalu Piwa

Podczas festiwalu będą dostępne trzy rodzaje szkła: szklanka Warszawskiego Festiwalu Piwa, shaker (Conil 47) oraz kieliszek degustacyjny. Szklanka festiwalowa została nadrukowana według autorskiego projektu w liczbie zaledwie 2000 egzemplarzy. Świetnie kumuluje aromat i może pomieścić wysoką pianę.

WIZUALIZACJE

Fusion - Specjalne szkło Warszawskiego Festiwalu Piwa
Elisir - kieliszek degustacyjny Warszawskiego Festiwalu Piwa
Szklanka degustacyjna typu shaker z cechą 300 ml, Rastal
Czapka festiwalowa z naszywkami
Koszyczek na lambiczek