BILETY

 

To dzięki wpływom z biletów i gadżetów festiwalowych stać nas na wynajem stadionu, reklamę piwa rzemieślniczego, opłacenie świetnych pracownków i – przede wszystkim – możemy pozostać niezalżni od dużych sponsorów. Dziękujemy za Wasze wsparcie!

Bilety można zakupić przez stronę Eventim oraz w punktach usługowych w całej Polsce (m.in. salony Empik, Media Markt czy sklepy sieci Saturn. Jednorazowe wejściówki będą również dostępne w kasach podczas samego festiwalu.

BILET PREMIUM

Bilet premium to karnet festiwalowy oraz szklanka z kangurkiem. Bilet wstępu otrzymacie pocztą tradycyjną lub mailem (w zależności od tego, co wybierzecie), a zestaw będący jego częścią będzie można odebrać w godzinach trwania wydarzenia na Stoisku Festiwalowym, na drugim piętrze strefy VIP Miejskiego Stadionu Legii Warszawa. Ilość Biletów Premium jest ograniczona.

Ze względu na ograniczoną ilość materiałów, tylko zakup Biletu Premium daje gwarancję otrzymania szkła festiwalowego.

W skład Biletu Premium wchodzą:
– karnet wielokrotnego wstępu na festiwal,
– szkło festiwalowe WFP9 – Tulipior z cechą 0,3 l,
– specjalna torba (kangurek) na szkło festiwalowe.

BILETY NA DEGUSTACJE

BILETY NA WARSZTATY

Tulipior - Specjalne szkło Warszawskiego Festiwalu Piwa

rzemieślnicza szklanka na rzemieślnicze piwa

Podczas festiwalu będą dostępne dwa rodzaje szkła: szklanka Warszawskiego Festiwalu Piwa oraz shaker (Conil 47). Szklanka festiwalowa została zaprojektowana według autorskiego projektu w liczbie zaledwie 2000 egzemplarzy. Wykonana ręcznie, została stworzona specjalnie na potrzeby festiwalu. W konkursie internetowym nazwana przez internautów „Tulipior”, świetnie kumuluje aromat i może pomieścić wysoką pianę. Polecamy to szkło do piw belgijskich, imperialnych AIPA, win jęczmiennych i innych piw o rozbudowanym aromacie.

WIZUALIZACJE

Tulipior, oficjalne szkło festiwalowe WFP9, robione ręcznie z cechą 0,3, w ograniczonej ilości.
Szklanka degustacyjna typu shaker z cechą 300 ml, Rastal
Czapka festiwalowa z naszywkami
Koszyczek na lambiczek
Kangurek