Piwny Przewodnik – doradzi, pokieruje

Podczas Warszawskiego Festiwalu Piwa na 350 kranach pojawi się około 700-800 piw. Jeśli jesteście normalnymi ludźmi i każdej wolnej chwili nie poświęcacie na to, aby śledzić co dzieje się w piwnej branży, rozmaitość browarów, stylów i piw może przyprawić Was o niemały zawrót głowy.

Dlatego zawsze warto spytać o radę Piwnego Przewodnika. To nasze przyjaciółki i przyjaciele, prawdziwi specjaliści w świecie piwa rzemieślniczego, którzy ponadto uwielbiają rozmawiać z ludźmi i pomogą Wam w poszukiwaniach idealnego piwa dopasowanego do Waszych gustów. Znają również setki anegdot, zaproponują Wam jak poruszać się po festiwalu, od jakich piw najlepiej zacząć i po które warto stanąć w specjalnej kolejce.

Co ważne, Piwni Przewodnicy nie są naszymi pracownikami ani służbą porządkową, a ludźmi pełnymi pasji którym – tak jak i nam – sprawia prawdziwą przyjemność opowiadanie o piwie i polecanie nowych smaków. Zapraszamy do korzystana z ich olbrzymiej wiedzy, zdobycie jej kosztowało ich wiele pracy i wysiłku! 🙂

Po koszulkach ich poznacie!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *