Bardzo dziękujemy za każdy zakupiony bilet, ponieważ to dzięki wpływom ze sprzedaży możemy sobie pozwolić na wynajem stadionu, promowanie piwa rzemieślniczego i opłacenie świetnych pracowników. Dzięki Wam pozostajemy niezależni od dużych firm i korporacji – możemy dobierać wystawców i sponsorów kierując się własną opinią. Dziękujemy za wsparcie!

Bilety można zakupić przez stronę Eventim oraz w punktach usługowych w całej Polsce (m.in. Media Markt czy sklepy sieci Saturn). Jednorazowe wejściówki i bilety na warsztaty będą również dostępne w kasach podczas samego festiwalu.

Bilety na degustacje i warsztaty są w promocyjnej cenie do 1 października 2021 roku. Warto kupić wcześniej!

KARNET Z ZESTAWEM ZWYKŁY I PREMIUM

Na najbliższą edycję festiwalu przygotowaliśmy dwa rodzaje karnetów z zestawem: zwykły (wielorazowy karnet, szklanka festiwalowa WFP12, kangurek) oraz premium (wielorazowy karnet, szklanka festiwalowa WFP12, kangurek, torba na 6 butelek i torba bawełniana). Bilet wstępu można otrzymać mailem w pliku pdf do wydruku (lub pokazania w smartfonie) lub – za dodatkową opłatą – w formie tradycyjnej pocztą. Zestaw będzie można odebrać w godzinach trwania wydarzenia na Stoisku Festiwalowym, na drugim piętrze strefy VIP Stadionu Legii Warszawa. Ilość Karnetów z zestawami jest ograniczona.

Ze względu na ograniczoną ilość materiałów, tylko zakup karnetu z zestawem daje gwarancję otrzymania szkła festiwalowego.

W skład Karnetu z Zestawem wchodzą:
– karnet wielokrotnego wstępu na festiwal,
– szkło festiwalowe WFP12 o objętości 0,3 l (do odbioru na miejscu),
– specjalna torba (kangurek) na szkło festiwalowe (do odbioru na miejscu).

W skład Karnetu z Zestawem Premium wchodzą:
– karnet wielokrotnego wstępu na festiwal,
– szkło festiwalowe WFP12 o objętości 0,3 l,
– specjalna torba (kangurek) na szkło festiwalowe,
– torba na 6 butelek,
– torba płócienna z WFP11.

 Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o rozpoczęciu sprzedaży biletów zostaw swój mail. Gwarantujemy, że nie zostanie on użyty do innych celów.

Uzupełnij poniższy formularz i zaznacz, że wyrażasz zgodę na wysyłkę powiadomienia:

Specjalne szkło WFP12

Szklanka festiwalowa została nadrukowana według autorskiego projektu w liczbie zaledwie 3000 egzemplarzy. Ponadto - aby ograniczyć ilość plastikowych kubków - na Stoisku Festiwalowym i u wystawców znajdziecie proste szkła bez nadruków w cenie 2,5 zł.

WIZUALIZACJE

Elisir - kieliszek degustacyjny Warszawskiego Festiwalu Piwa
Elisir - kieliszek degustacyjny Warszawskiego Festiwalu Piwa
Kangurek - torba dopasowana do szklanki 11WFP
Kangurek - torba dopasowana do szklanki 12WFP
Torba płócienna
Torba płócienna
Torba filcowa na 6 butelek
Torba filcowa na 6 butelek
Czapka festiwalowa z naszywkami
Czapka festiwalowa z naszywkami