Prosta historia zwykłej szklanki

Zwykła, prosta szklanka bez logo. Będzie można taką kupić na 11 Warszawskim Festiwalu Piwa za 2,5 zł.

Zaskakujące? 😮😲 O co w tym wszystkim chodzi? 🤔

Nie jesteśmy fanami jednorazowych, plastikowych kubków. Od zawsze promujemy spożywanie piwa rzemieślniczego tak, jak na to zasługuje – w szkle. Dlatego w każdej edycji możecie kupić naszą dedykowaną, specjalną szklankę do piwa, tym razem jest to Craft Master Grand. Zachęcamy też do przynoszenia własnych szkieł z domu.

prosta szklanka

Jednak nie wszyscy czują potrzebę zakupu specjalnej festiwalowej, droższej szklanki. Przygotowaliśmy więc proste szklanki za jedyne 2,5 zł. Sprzedajemy je bez zysku, w cenie zakupu.

Dlaczego? Nie chcemy przyczyniać się od produkcji dużej ilości jednorazowych, plastikowych opakowań. Nie ma takiej potrzeby, nie służy to też naszemu środowisku. Proponujemy w zamian szklankę, w której piwo smakuje lepiej i która może posłużyć dłużej. Szklankę można przepłukać niemal na każdym stanowisku oraz w dodatkowych, wolnostojących płuczkach. A po Festiwalu zabrać do domu, by służyła jako naczynie na napoje.

A jeśli szklanka nie będzie Wam potrzebna? Będziecie mogli ją zostawić na naszym punkcie wymian: Stoliku Na Szkło. Na tym stoliku każdy będzie mógł postawić dowolne szkło, także przyniesione z domu, i każdy będzie mógł dowolne szkło zabrać. Ale o tym więcej w kolejnym poście

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *