Informacje dla wystawców

Kontakty:

Obsługa techniczna, koncesje, gastronomiaAlbert Skolarski501 724 050 albert1865@gmail.com
Wsparcie dla Alberta i magazynJarek Otoka791 180 757
FB, scena główna, warsztatyPrzemek Iwanek888 549 530 p.iwanek@piwoicydr.pl
Identyfikatory, grafika, reklama, stronaPaweł Leszczyński514 877 298 p.leszczynski@warszawskifestiwalpiwa.pl
Identyfikatory, lista piw, premiery i nowościAnna Krzesińska606 500 653 anna@warszawskifestiwalpiwa.pl
Aukcja sztosów, Warsztaty i MasterClassJacek Błędowski503 072 142 j.m.bledowski@gmail.com

WEJŚCIÓWKI

Dla wystawiających się browarów przewidzieliśmy możliwość wykupienia karnetów z 10% rabatem, tj. 24,88 zł netto. Bilet na 3 dni jest na stronie Eventim. Hasło do zniżki to: WFP2022wystawcy

UNTAPPD

Lista piw od tej edycji znajdzie się w aplikacji Untappd. Aby piwo się w niej znalazło, trzeba dodać je do serwisu i uzupełnić naszą tabelkę.

WYDARZENIA NA FESTIWALU I FB

Chcemy promować Wasze dodatkowe inicjatywy i premiery! Prosimy o kontakt w tym temacie do Ani: anna@warszawskifestiwalpiwa.pl

LICYTACJA CHARYTATYWNA NA RZECZ RAK’N’ROLL

W sobotę Chmielobrody poprowadzi licytację sztosów na rzecz fundacji Rak’n’Roll, z którą współpracujemy. Będziemy to mocno reklamować. Od browarów zbieramy sztosy i mistery box – przygotujcie obrandowane pudełko, które będziemy licytować. Nikt nie będzie wiedział, co jest w środku. Dajcie też wcześniej znać Michałowi przez FB albo na maila: chmielobrodyblog@gmail.com!

GRAFIKA – ZAPROSZENIE NA WFP

Dla wszystkich wystawców przygotowaliśmy gotowe pliki z Waszym logo do wrzucenia na FB.

STANOWISKA

Na 2. piętrze wysokość sufitu, do którego można podwieszać lekkie elementy, wynosi 3,39 m. Na 2. piętrze od strony trybuny wysokość to 2,20 m. i ew. dodatkowe elementy można podwieszać jedynie przed stanowiskiem. Na 2. piętrze od strony przeciwnej od trybuny nie ma w ogóle sufitu, a stoiska mogą być dowolnej wysokości. Na 3. piętrze wysokość sufitu to 2,80 m. Niektóre stanowiska ograniczone są przez elementy konstrukcyjne Stadionu Legii (słupy).

PRZYJAZD I ROZSTAWIANIE STANOWISKA

a) JAK WJECHAĆ

piwo, zaopatrzenie, magazyn, kurierzy – brama nr 3 od strony Łazienkowskiej, Przy magazynie są windy na 2 i 3 piętro. ADRES DO ROZŁADUNKU PIWA: Stadion Legii Warszawa ul. Łazienkowska 3, brama 3; 00-449 Warszawa. Osoba do rozładunku: Jarek Otoka 791 180 757. Piwo będzie wydawane przez magazyniera tylko osobom legitymującym się odpowiednimi identyfikatorami. Magazyn będzie otwarty w środę 23.03 w godzinach od 8.00 do 17.00 i w czwartek, 24.03, od 8.00. potem w godzinach trwania festiwalu.

stoiska itp. – albo od strony magazynu, albo brama nr 4 od Łazienkowskiej – elementy stoisk można przewozić windą towarową przy magazynie. Wjazd do garaży ma ok. 2,5 m. wysokości.

Podczas instalacji i samego festiwalu przydadzą się dwukółki lub wózki na piwo. MAMY ABSOLUTNY ZAKAZ UŻYWANIA PALECIAKÓW NA CAŁYM FESTIWALU!

b) TERMINY

możemy wjeżdżać na stadion w środę od 12.00 do 21.00 i w czwartek od 7:00. Na teren imprezy będzie można wjechać znów dopiero po zakończeniu Festiwalu, w trakcie możliwy jest dojazd tylko przez bramę nr 4 od Łazienkowskiej,

– Foodtrucki przyjeżdżają na teren Festiwalu w czwartek w godzinach 12-14,

– do czwartku, do godziny 10, wszystkie samochody, poza foodtruckami, muszą zniknąć z terenu Festiwalu i przenieść się na parking dla wystawców. Parking dla wystawców jest od strony trybuny wschodniej (od strony Wisły) i można tam parkować na hasło Warszawski Festiwal Piwa. Dowolnie samochody mogą wjeżdżać i wyjeżdżać. Na parking dla wystawców wjeżdżamy bramami B3 i B4. Teren parkingu jest zamknięty, ale nie strzeżony.

c) SZKLANKI I IDENTYFIKATORY

– na miejscu otrzymacie szklanki festiwalowe. Sugerowana cena sprzedaży to: szklanka bez nadruku 2,84 zł netto 3.5 zł brutto, szklanka festiwalowa 24,39 zł netto, 30 zł brutto. Gadżety nieobowiązkowe dostępne na stanowisku: kangurek: 11.38 zł netto, 14 zł brutto, pokal festiwalowy 100 ml 16,26 zł netto, 20 zł brutt, torba bawełniana 12,19 zł netto, 15 zł brutto, torba na butelki 16,26 zł netto, 20 zł brutto. Jeśli tylko będziemy mieli je na stanie, istnieje możliwość dokupienia dodatkowych gadżetów od organizatora po wcześniej ustalonych cenach,

– identyfikatory dostaniecie w środę/czwartek od Alberta Skolarskiego lub będą na stoisku festiwalowym.

d) ROZMIARY WIND I SCHODÓW RUCHOMYCH

– windy towarowe: 180 cm długości, 190 cm wysokości, 85 cm szerokości

– dodatkowo zwykłe schody

e) WYJAZD

– rekomendujemy spakowanie się i wyjazd zaraz po festiwalu, musimy opuścić stadion do godziny 10.00 w niedzielę.

– w wyjątkowych sytuacjach istnieje możliwość pozostawienia rzeczy dla kurierów do poniedziałku, prosimy o kontakt z Albertem Skolarskim.

f) OZNACZENIE STANOWISKA / PODŁOGA

Na 2. i 3. piętrze pracownicy Stadionu Legii przygotują ochronę podłogi stadionu. Należy zadbać o to, żeby nie było wycieków. Po festiwalu stanowisko musi zostać w takim stanie, w jakim je zastaliście, czyli puste.

g) DODATKOWA REKLAMA

Reklama na telebimach, ulotki, rollupy itp. prosimy zgłaszać do Pawła Leszczyńskiego, warunki reklamy tu.

WYDARZENIA NA FESTIWALU

POWITANIE GOŚCI

O 20 w czwartek 24 marca rozświetlamy stadion i idziemy powitać gości na trybunach. W tym celu zapraszamy przedstawicieli wszystkich browarów/wystawców zbierają się przy magazynie o godzinie 19:50. Idziemy razem pod trybuny na scenę.