Informacje dla wystawców

Kontakty:

Obsługa techniczna, koncesje, gastronomiaAlbert Skolarski501 724 050 albert1865@gmail.com
Wsparcie dla AlbertaMateusz Janczak668 690 449
MagazynMichał Jarosiński506 842 489 wfp.hades@o2.pl
FB, scena główna, warsztatyPrzemek Iwanekprzemek@warszawskifestiwalpiwa.pl
Wszystko innePaweł Leszczyński514 877 298 pawel@warszawskifestiwalpiwa.pl
Identyfikatory, lista piw, premiery i nowościLaura Gajewskalaura@warszawskifestiwalpiwa.pl
Aukcja sztosów, Warsztaty i MasterClassJacek Błędowski
Kraftworking, Strefa Targów RzemiosłaIzabela Smolińskaiza@warszawskifestiwalpiwa.pl
Serwis sprzątający667 445 133

WAŻNE

 1. KRAFTWORKING, czyli śniadanie dla piwowarów odbędzie się 22. marca (piątek) w godzinach 11:30-14. Więcej informacji iza@warszawskifestiwalpiwa.pl
 2. Piwa na Aukcję Sztosów na rzecz Stowarzyszenia OD-DO zbiera Jacek Błędowski w sali warsztatowej, sama aukcja będzie w sobotę o 17.
 3. Wielkie Otwarcie Festiwalu jak zwykle o 20. 19:50 spotykamy się w magazynie.
 4. KRAFTWORKING, czyli śniadanie dla piwowarów odbędzie się 20. października (piątek) w godzinach 10-13. Więcej informacji iza@warszawskifestiwalpiwa.pl
 5. W magazynie przyjmujemy tylko opróżnione PETainery!
 6. Od tej edycji na zakończenie Festiwalu wystawcy muszą zdać stoisko Albertowi Skolarskiemu, Mateuszowi Janczakowi lub Michałowi Jarosińskiemu.
 7. Będziemy wdzięczni za wszelką pomoc przy reklamowaniu wydarzenia, w szczególności w mediach społecznościowych.

DROBNE ZMIANY

 1. Od tej edycji do wstępu na festiwal uprawniał będzie nie identyfikator, ale opaska (identyfikatory zostają).
 2. Jeśli paleta wysypie się w transporcie NIE ODBIERAMY JEJ.
 3. Jeśli zostawiacie palety do wysyłki po festiwalu – obowiązkowo kartka na paletę, nazwa browaru i nazwa kuriera.
 4. Będziemy wdzięczni za wszelką pomoc przy reklamowaniu wydarzenia, w szczególności w mediach społecznościowych.

WAŻNE DATY

 1. 4 marca – lista pracownikówformularz
 2. 10 marca – reklamy na telebimy i bandy
 3. 10 marca – lista piwa Untappd

WEJŚCIÓWKI ZE ZNIŻKĄ

Dla wystawiających się browarów przewidzieliśmy możliwość wykupienia biletów i karnetów z 20% rabatem. Linki do zakupu. W trakcie zamówienia można poprosić o fakturę. Hasło do zniżki: wYSTAWCyWfp17!

WYDARZENIA NA FESTIWALU I FB

Chcemy promować Wasze dodatkowe inicjatywy i premiery! Prosimy o kontakt w tym temacie do Laury: laura@warszawskifestiwalpiwa.pl

LICYTACJA CHARYTATYWNA NA RZECZ OD-DO

W sobotę Chmielobrody poprowadzi licytację sztosów na rzecz stowarzyszenia OD-DO, które zajmuje się terapią DDA i z którym współpracujemy przy tej edycji. Będziemy to mocno reklamować. Od browarów zbieramy sztosy i mistery box – przygotujcie obrandowane pudełko, które będziemy licytować. Nikt nie będzie wiedział, co jest w środku. Dajcie też wcześniej znać Michałowi przez FB albo na maila. Sztosy odbiera przy sali warsztatowej (I p.) Jacek Błędowski.

GRAFIKA – ZAPROSZENIE NA WFP

Dla wszystkich wystawców przygotowaliśmy gotowe pliki z Waszym logo do wrzucenia na media społecznościowe. Nie masz ich? Pisz na laura@warszawskifestiwalpiwa.pl

STANOWISKA

Na parterze wysokość sufitu, do którego można podwieszać lekkie elementy, wynosi 3,39 m. Na 2. piętrze od strony trybuny wysokość to 2,20 m. i ew. dodatkowe elementy można podwieszać jedynie przed stanowiskiem. Na 2. piętrze od strony przeciwnej od trybuny nie ma w ogóle sufitu, a stoiska mogą być dowolnej wysokości. Na 3. piętrze wysokość sufitu to 2,80 m. Niektóre stanowiska ograniczone są przez elementy konstrukcyjne Stadionu Legii (słupy).

PRZYJAZD I ROZSTAWIANIE STANOWISKA

a) JAK WJECHAĆ

piwo, zaopatrzenie, magazyn, kurierzy – wjazd nr 3 od strony Łazienkowskiej, Przy magazynie są windy na 2 i 3 piętro. ADRES DO ROZŁADUNKU PIWA: Stadion Legii Warszawa ul. Łazienkowska 3, wjazd 3; 00-449 Warszawa. Osoba do rozładunku: Michał Jarosiński tel. 506 842 489, wfp.hades@o2.pl. Piwo będzie wydawane przez magazyniera tylko osobom legitymującym się odpowiednimi identyfikatorami. Magazyn będzie otwarty w środę 20.03 w godzinach od 8.00 do 18.00 i w czwartek, 21.03, od 8.00. W kolejne dni w godzinach trwania festiwalu.

stoiska itp. – albo od strony magazynu, albo wjazdu nr 4 od Łazienkowskiej – elementy stoisk można przewozić windą towarową przy magazynie. Wjazd do garaży ma ok. 2,5 m. wysokości.

Podczas instalacji i samego festiwalu przydadzą się dwukółki lub wózki na piwo. MAMY ABSOLUTNY ZAKAZ UŻYWANIA PALECIAKÓW NA CAŁYM 2. i 3. PIĘTRZE!

b) TERMINY

możemy wjeżdżać na stadion w środę od 12.00 do 22.00 i w czwartek od 7:00. Na teren imprezy będzie można wjechać znów dopiero po zakończeniu Festiwalu, w trakcie możliwy jest dojazd tylko przez wjazd nr 4 od Łazienkowskiej,

– Foodtrucki przyjeżdżają na teren Festiwalu w czwartek w godzinach 12-14,

– do czwartku, do godziny 10, wszystkie samochody, poza foodtruckami, muszą zniknąć z terenu Festiwalu i przenieść się na parking dla wystawców. Parking dla wystawców jest od strony trybuny wschodniej (od strony Wisły) i można tam parkować na hasło Warszawski Festiwal Piwa. Dowolnie samochody mogą wjeżdżać i wyjeżdżać. Na parking dla wystawców wjeżdżamy bramami B3 i B4. Teren parkingu jest zamknięty, ale nie strzeżony.

c) SZKLANKI I IDENTYFIKATORY

– na miejscu otrzymacie szklanki festiwalowe. Sugerowana cena sprzedaży to: szklanka zero-waste 3,25 zł netto 4 zł brutto, szklanka festiwalowa 24,39 zł netto, 30 zł brutto. Gadżety nieobowiązkowe: kangurek: 12,20 zł netto, 15 zł brutto, pokal festiwalowy 100 ml 20,33 zł netto, 25 zł brutt, torba płócienna 16,26 zł netto, 20 zł brutto, torba na butelki 20,33 zł netto, 25 zł brutto. Jeśli tylko będziemy mieli je na stanie, istnieje możliwość dokupienia dodatkowych gadżetów od organizatora po wcześniej ustalonych cenach,

– identyfikatory dostaniecie w środę/czwartek od Alberta Skolarskiego lub będą na stoisku festiwalowym. Potem identyfikatory trafią do KASY STADIONOWEJ (przy ul. Łazienkowskiej)

d) ROZMIARY WIND I SCHODÓW RUCHOMYCH

– windy towarowe: 180 cm długości, 190 cm wysokości, 85 cm szerokości
– dodatkowo zwykłe schody

e) WYJAZD

– rekomendujemy spakowanie się i wyjazd zaraz po festiwalu, musimy opuścić stadion do godziny 10.00 w niedzielę,
– w wyjątkowych sytuacjach istnieje możliwość pozostawienia rzeczy dla kurierów do poniedziałku, prosimy o kontakt z Albertem Skolarskim,
od tej edycji na zakończenie Festiwalu wystawcy muszą zdać stoisko Albertowi Skolarskiemu, Mateuszowi Janczakowi albo Michałowi Jarosińskiemu.

f) OZNACZENIE STANOWISKA / PODŁOGA

Na 2. i 3. piętrze pracownicy Stadionu Legii przygotują ochronę podłogi stadionu. Należy zadbać o to, żeby nie było wycieków. Po festiwalu stanowisko musi zostać w takim stanie, w jakim je zastaliście, czyli puste.

g) DODATKOWA REKLAMA

Reklama na telebimach, ulotki, rollupy itp. prosimy zgłaszać do Pawła Leszczyńskiego, warunki reklamy tu. Ceny są dla klientów zewnętrznych, poza bandami ceny dla wystawców są niższe, proszę sprawdzić je w formularzu zgłoszeniowym.

WYDARZENIA NA FESTIWALU

POWITANIE GOŚCI

O 20 w czwartek 21 marca rozświetlamy stadion i idziemy powitać gości na trybunach. W tym celu zapraszamy przedstawicieli wszystkich browarów/wystawców zbierają się przy magazynie o godzinie 19:50. Idziemy razem pod trybuny na scenę. Całość będziemy nagrywać dronem i kamerami, towarzyszyć nam będzie samba Ritmo Bloco.