Oceniaj piwo jak profesjonalny sędzia

Jeśli zafascynował Cię świat piw rzemieślniczych i lubisz próbować nowe piwa, to mamy coś dla Ciebie. Warsztaty profesjonalnej oceny piwa: „Sztuka degustacji”. Organizujemy je na Warszawskim Festiwalu Piwa od kilku edycji. I cieszą się dużą popularnością – co bardzo nas cieszy. Dzięki nim coraz więcej osób wie, jak profesjonalnie podejść do piwa.

„Sztuka Degustacji” to prawdziwe warsztaty, czyli nauka przez doświadczenie. Pracujemy i uczymy się – oczywiście – na piwach rzemieślniczych od najlepszych polskich browarów, które wystawiają się na #WFP11.

Uczestnicząc w warsztatach będziesz miał możliwość rozwinąć swoje umiejętności i dowiedzieć się jak profesjonalnie oceniać piwo. Dowiesz się, jak robią to zawodowi sensorycy, sędziowie piwa z Polski i zagranicy. Poznasz grupy smaków i aromatów oraz nauczysz się je rozpoznawać. A tego wszystkiego nauczą Cię nasi dwaj doświadczeni sędziowie, którzy sami także szkolą nowych sędziów piwa:

Mateusz Puślecki

Doświadczony sędzia piwa, organizator konkursów piwnych i wielki fan piw rzemieślniczych. Współtworzy Alchemię – podcast o piwie.

Poprowadzi warsztaty w sobotę.

Artur Kamiński

Doświadczony sędzia i fan piwa, piwowar domowy i prezes Polskiego Stowarzyszenia Piwowarów Domowych. Kocha opowiadać o piwie.

Poprowadzi warsztaty w czwartek.

Terminy warsztatów:

  • czwartek 24.10.2019r., 18:00, Sztuka Degustacji
  • sobota 26.10.2019r., 17:00, Sztuka Degustacji

Wszystkie degustacje: Program WFP11

Sprzedaż biletów: Bilety WFP11

Przedsprzedaż: do 30 września wszystkie bilety na warsztaty i degustacje w przedsprzedaży – taniej!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *